Vaikiški baldai

Lovytės kūdikiams


Auganti kūdikio lovytė

Auganti kūdikio lovytė

220.00€

KŪDIKIO LOVYTĖ AMI

KŪDIKIO LOVYTĖ AMI

295.00€

KŪDIKIO LOVYTĖ AMI LOVE

KŪDIKIO LOVYTĖ AMI LOVE

305.00€

Kūdikio lovytė Lulu

Kūdikio lovytė Lulu

185.00€

KŪDIKIO LOVYTĖ TINY

KŪDIKIO LOVYTĖ TINY

275.00€

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Vaikiškos lovytės
vaikiskos lovytes ikea

Išsirinkite vaikišką lovytę su vystymo stalu, čiužiniu, norima spalva ir su/be stalčiaus. Visos mūsų vaikiškos lovytės yra pagamintos iš aukštos kokybės medienos drodžlių plokštės. Taip pat vaikiškos lovytės kartu su apsaugomis, grotelėmis ir kt.

vaikiskos lovytes ikea
vaikiskos lovytes
lietuviskos vaikiskos lovytes
naudotos vaikiskos lovytes

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti pigiausią vaikišką lovą už 180€ - Kūdikio lovytė Lulu.

Taip, kiekvieną vaikišką lovą galite atskirai susikomplektuoti su čiužiniu. Kai kurios vaikiškos lovos gali būti pasirenkamos su skirtingomis spalvomis, stalčiumi, stalu ir kitais priedais.

Neslėpsime - visos vaikiškos lovos yra geros, o kokia bus geriausia? Priklauso nuo to, kuri atitiks jūsų vaiko poreikius labiausiai, kuriuos išpildyti galite pasirinkdami papildomą komplektaciją, kuri ne tik nudžiugins jūsų vaiką bet ir sutaupys vaiko kambario vietą.

Įprastai skirtumai yra spalvos ir iliustracijos ant pačios vaikiškos lovos. Daugelyje produktų galite pasirinkti skirtingas spalvas, iliustracijas ar tiesiog pasirinkti neutralią spalvą, tokiu atveju vaikiška lova tiks tiek mergaitei, tiek berniukui.

Be abėjo, kad geriau yra nauja dėl paprastų priežasčių - naujai vaikiškai lovai taikome garantiją, taip pat užtikriname, kad vaikiškos lovos kokybė bus nepriekaištinga. Dėvėtos vaikiškos lovos dažnai turi trūkumų, o dar dažniau jų kaina mažai skiriasi nuo naujos.