Vaikiški baldai

Vaikiškos komodos


Komoda Ali

Komoda Ali

275.00€

Komoda Ami

Komoda Ami

260.00€

Komoda Ami - Love

Komoda Ami - Love

285.00€

Komoda dreams

Komoda dreams

270.00€

Komoda dreams-2

Komoda dreams-2

270.00€

Komoda Frėja

Komoda Frėja

315.00€

Komoda Lulu

Komoda Lulu

199.99€

Komoda Lulu-Love

Komoda Lulu-Love

199.99€

Komoda Tiny

Komoda Tiny

255.75€

Markus baldų kolekcija 4vnt. -11%

Markus baldų kolekcija 4vnt.

609.00€ 682.50€

VAIKIŠKA KOMODA MARKUS

VAIKIŠKA KOMODA MARKUS

245.00€

VAIKIŠKA KOMODA PASAKA

VAIKIŠKA KOMODA PASAKA

260.00€

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)

Vaikiškos komodos tiek mergaitėms, tiek berniukams Jūsų vaiko kambariui. Komodos įvairaus dizaino, su paveiksliukais ar be jų. Tik pas mus labai didelis paveikslėlių ir medienos spalvų pasirinkimas. Visą reikiamą informaciją rasite po kiekviena nuotrauka, o jeigu turi papildomų klausimų, tuomet susisiekite su mumis ir mes atsakysime, bei padėsime Jums išsirinkit tinkamą!

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti pigiausią vaikišką lovą už 180€ - Kūdikio lovytė Lulu.

Taip, kiekvieną vaikišką lovą galite atskirai susikomplektuoti su čiužiniu. Kai kurios vaikiškos lovos gali būti pasirenkamos su skirtingomis spalvomis, stalčiumi, stalu ir kitais priedais.

Neslėpsime - visos vaikiškos lovos yra geros, o kokia bus geriausia? Priklauso nuo to, kuri atitiks jūsų vaiko poreikius labiausiai, kuriuos išpildyti galite pasirinkdami papildomą komplektaciją, kuri ne tik nudžiugins jūsų vaiką bet ir sutaupys vaiko kambario vietą.

Įprastai skirtumai yra spalvos ir iliustracijos ant pačios vaikiškos lovos. Daugelyje produktų galite pasirinkti skirtingas spalvas, iliustracijas ar tiesiog pasirinkti neutralią spalvą, tokiu atveju vaikiška lova tiks tiek mergaitei, tiek berniukui.

Be abėjo, kad geriau yra nauja dėl paprastų priežasčių - naujai vaikiškai lovai taikome garantiją, taip pat užtikriname, kad vaikiškos lovos kokybė bus nepriekaištinga. Dėvėtos vaikiškos lovos dažnai turi trūkumų, o dar dažniau jų kaina mažai skiriasi nuo naujos.