Vaikiški baldai

Pusaukštės lovos vaikams


Dviaukštė lova su išskleidžiama sofa Marbus -7%

Dviaukštė lova su išskleidžiama sofa Marbus

870.00€ 940.00€

Pusaukštė lova Lulu

Pusaukštė lova Lulu

315.00€

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Pusaukštės lovos vaikams gali pasižymėti skirtingais dizainais, dydžiais ir spalvomis. Tai vietą taupantis pasirinkimas, kuris suteikia galimybę įrengti papildomą žaidimų arba mokymosi erdvę. Tinkamas variantas prisideda prie kokybiško vaiko poilsio, todėl svarbu išsirinkti atsakingai. Pusaukštė lova gali būti parduodama su čiužiniu arba be jo.

Pusaukščių lovų vaikams kainos

Pusaukštės vaikiškos lovos gali kainuoti skirtingai, priklausomai nuo jų dizaino, prekinio ženklo, dydžio, gamybos medžiagų ir panašių aspektų. Vidutinė rinkos kaina dažniausiai svyruoja nuo 200 iki 500 eurų. Pavyzdžiui, paprasta pusaukštė vaikiška lova gali kainuoti 200–300 eurų. Kita vertus, labiau kokybiškų variantų su įvairiomis papildomomis funkcijomis kaina svyruoja nuo 300 iki 500 eurų. Tačiau išskirtiniu dizainu pasižyminčios pusaukštės lovos vaikams gali kainuoti dar brangiau nei 500 eurų. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, tinkamas pasirinkimas yra labai svarbus kokybiškam miegui. Visgi, jeigu norimas variantas Jums per brangus, galima apsvarstyti pirkimą išsimokėtinai.

Kaip išsirinkti pusaukštę lovą vaikui?

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti pigiausią vaikišką lovą už 180€ - Kūdikio lovytė Lulu.

Taip, kiekvieną vaikišką lovą galite atskirai susikomplektuoti su čiužiniu. Kai kurios vaikiškos lovos gali būti pasirenkamos su skirtingomis spalvomis, stalčiumi, stalu ir kitais priedais.

Neslėpsime - visos vaikiškos lovos yra geros, o kokia bus geriausia? Priklauso nuo to, kuri atitiks jūsų vaiko poreikius labiausiai, kuriuos išpildyti galite pasirinkdami papildomą komplektaciją, kuri ne tik nudžiugins jūsų vaiką bet ir sutaupys vaiko kambario vietą.

Įprastai skirtumai yra spalvos ir iliustracijos ant pačios vaikiškos lovos. Daugelyje produktų galite pasirinkti skirtingas spalvas, iliustracijas ar tiesiog pasirinkti neutralią spalvą, tokiu atveju vaikiška lova tiks tiek mergaitei, tiek berniukui.

Be abėjo, kad geriau yra nauja dėl paprastų priežasčių - naujai vaikiškai lovai taikome garantiją, taip pat užtikriname, kad vaikiškos lovos kokybė bus nepriekaištinga. Dėvėtos vaikiškos lovos dažnai turi trūkumų, o dar dažniau jų kaina mažai skiriasi nuo naujos.