Vaikiški baldai

Lovos mašinos

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Lovos mašinos gali pasižymėti skirtingais dizainais, dydžiais ir spalvomis. Jos taip pat būna vieno arba dviejų aukštų. Lovos mašinos dažniau patinka berniukams, tačiau neretai jos perkamos ir mergaitėms. Tinkamas variantas prisideda prie kokybiško vaiko poilsio, todėl svarbu išsirinkti atsakingai. Lova mašina gali būti parduodama tiek su čiužiniu, tiek be jo.

Lovų mašinų kainos

Vaikiškos lovytės mašinos gali kainuoti skirtingai, priklausomai nuo jų dydžio, gamybos medžiagų, dizaino, prekinio ženklo ir panašių aspektų. Vidutinė rinkos kaina dažniausiai svyruoja nuo 200 iki 800 eurų. Pavyzdžiui, paprastu dizainu pasižyminti vaikiška lova automobilis gali kainuoti 200–400 eurų. Tuo tarpu, labiau kokybiški variantai su įvairiomis papildomomis funkcijomis vidutiniškai kainuoja nuo 400 iki 600 eurų. Išskirtinio dizaino lovytė mašina gali atsieiti 600–800 eurų. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, tinkamas pasirinkimas yra labai svarbus kokybiškam vaiko miegui. Visgi, jeigu norimas variantas Jums per brangus, pasidomėkite lovų mašinų akcijomis. Tačiau, jei šių rasti nepavyksta, galima apsvarstyti pirkimą išsimokėtinai.

Kaip išsirinkti lovą mašiną?

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti pigiausią vaikišką lovą už 180€ - Kūdikio lovytė Lulu.

Taip, kiekvieną vaikišką lovą galite atskirai susikomplektuoti su čiužiniu. Kai kurios vaikiškos lovos gali būti pasirenkamos su skirtingomis spalvomis, stalčiumi, stalu ir kitais priedais.

Neslėpsime - visos vaikiškos lovos yra geros, o kokia bus geriausia? Priklauso nuo to, kuri atitiks jūsų vaiko poreikius labiausiai, kuriuos išpildyti galite pasirinkdami papildomą komplektaciją, kuri ne tik nudžiugins jūsų vaiką bet ir sutaupys vaiko kambario vietą.

Įprastai skirtumai yra spalvos ir iliustracijos ant pačios vaikiškos lovos. Daugelyje produktų galite pasirinkti skirtingas spalvas, iliustracijas ar tiesiog pasirinkti neutralią spalvą, tokiu atveju vaikiška lova tiks tiek mergaitei, tiek berniukui.

Be abėjo, kad geriau yra nauja dėl paprastų priežasčių - naujai vaikiškai lovai taikome garantiją, taip pat užtikriname, kad vaikiškos lovos kokybė bus nepriekaištinga. Dėvėtos vaikiškos lovos dažnai turi trūkumų, o dar dažniau jų kaina mažai skiriasi nuo naujos.