Vaikiški baldai

Vaikiškos naktinės spintelės


Vaikiška naktinė spintelė Ami

Vaikiška naktinė spintelė Ami

130.00€

VAIKIŠKA NAKTINĖ SPINTELĖ DREAMS

VAIKIŠKA NAKTINĖ SPINTELĖ DREAMS

84.00€

Vaikiška naktinė spintelė Frėja

Vaikiška naktinė spintelė Frėja

155.00€

VAIKIŠKA NAKTINĖ SPINTELĖ LULU

VAIKIŠKA NAKTINĖ SPINTELĖ LULU

105.00€

VAIKIŠKA NAKTINĖ SPINTELĖ LULU-LOVE

VAIKIŠKA NAKTINĖ SPINTELĖ LULU-LOVE

125.00€

VAIKIŠKA NAKTINĖ SPINTELĖ TINY

VAIKIŠKA NAKTINĖ SPINTELĖ TINY

135.00€

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Vaikiškos naktinės spintelės tiek mergaitėms, tiek berniukams Jūsų vaiko kambariui. Naktinės spintelės įvairaus dizaino, su paveiksliukais ar be jų. Tik pas mus labai didelis paveikslėlių ir medienos spalvų pasirinkimas. Visą reikiamą informaciją rasite po kiekviena nuotrauka, o jeigu turi papildomų klausimų, tuomet susisiekite su mumis ir mes atsakysime, bei padėsime Jums išsirinkit tinkamą!

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti pigiausią vaikišką lovą už 180€ - Kūdikio lovytė Lulu.

Taip, kiekvieną vaikišką lovą galite atskirai susikomplektuoti su čiužiniu. Kai kurios vaikiškos lovos gali būti pasirenkamos su skirtingomis spalvomis, stalčiumi, stalu ir kitais priedais.

Neslėpsime - visos vaikiškos lovos yra geros, o kokia bus geriausia? Priklauso nuo to, kuri atitiks jūsų vaiko poreikius labiausiai, kuriuos išpildyti galite pasirinkdami papildomą komplektaciją, kuri ne tik nudžiugins jūsų vaiką bet ir sutaupys vaiko kambario vietą.

Įprastai skirtumai yra spalvos ir iliustracijos ant pačios vaikiškos lovos. Daugelyje produktų galite pasirinkti skirtingas spalvas, iliustracijas ar tiesiog pasirinkti neutralią spalvą, tokiu atveju vaikiška lova tiks tiek mergaitei, tiek berniukui.

Be abėjo, kad geriau yra nauja dėl paprastų priežasčių - naujai vaikiškai lovai taikome garantiją, taip pat užtikriname, kad vaikiškos lovos kokybė bus nepriekaištinga. Dėvėtos vaikiškos lovos dažnai turi trūkumų, o dar dažniau jų kaina mažai skiriasi nuo naujos.