Vaikiški baldai

4 faktai apie vaikiškas lovas, spintas ir baldus

Vaiko kambario baldai jaukiai aplinkai sukurti

Vaiko kambario baldai pasirenkami atsižvelgiant į vaiko amžių, jo lytį, poreikius ir netgi pomėgius. Kūdikiams svarbu, kad kambarys nebūtų pernelyg ryškių spalvų, todėl dažnai pasirenkami pastelinių spalvų baldai, sienų tapetai ar dažai.

Ikimokyklinio amžiaus vaikai savo kambaryje atlieka ne vieną funkciją, jie miega, žaidžia, mokosi, todėl svarbu suplanuoti kambario erdvę, kad tilptų visoms šioms funkcijoms reikalingi baldai, daiktai, žaislai. Mokyklinio amžiaus vaikai pradeda geriau suprasti, kas jiems patinka, kokios spalvos, kokie gyvūnai, personažai juos žavi. Todėl vaiko kambario baldus galima pritaikyti prie jų individualių pomėgių, pavyzdžiui, lova mašina patiks berniukui, kurio pomėgis automobiliai. Taip pat 6-10 metų vaikai jau turi savo mėgiamas spalvas, taigi baldai ir kambario aksesuarai galėtų būti jiems patinkančių spalvų.vaikiski baldai vaikiskos lovytes

Pagrindiniai vaiko kambario baldai

Visiems vaiko poreikiams patenkinti, jo kambaryje turėtų būti vieta miegui su lova ir naktine spintele; vieta žaidimams ir poilsiui; mokymosi zona, kurioje būtų rašomasis stalas; komoda ir spinta susidėti daiktams ir drabužiams.

Mūsų internetinėje parduotuvėje vaikiskibaldai.lt galite rasti visus aukščiau išvardintus vaiko kambario baldus, pagamintus iš aukščiausios kokybės medienos drožlių. Tai:

 • vaikiškos lovos;
 • naktinės spintelės;
 • čiužiniai;
 • vaikiški stalai;
 • komodos,
 • spintos;
 • knygų lentynos;
 • minkšti foteliai.

Visi baldai labai patogūs, pritaikyti ir mažiau, ir daugiau daiktų turintiems mažyliams. Komodos, stalai ir spintos yra baltos spalvos. Ši spalva nuteikia raminančiai, maloniai, joje išryškėja kitos spalvotos detalės, kuriomis mažieji galėtų papuošti savo kambarį.

Unikalūs baldai mažiesiems

Taip pat turime itin žaismingus, gyvūnų pavidalų minkštuosius fotelius, kurie būtų kiekvieno mažylio svajonė. Tai barsuko, katino, kiškio, peliuko Mikio pavidalo vaiko kambario baldai - foteliai, suteiksiantys mažylio erdvei išskirtinumo. Geras poilsis ant jų beveik garantuotas!

Mažajai princesei galime pasiūlyti kosmetinį staliuką, kuriame yra saugus, nedūžtantis veidrodėlis, erdvus stalčius, kėdutė. Jūsų dukrytė tikrai džiaugsis tokiu baldeliu savo kambaryje.

3 ir daugiau metų mergaitėms turime kosmetinį stalelį su visa „grožio industrija“ – džiovintuvu, pianinu, apšvietimo efektais, magiška lazdele ir kt. elementais.

Žinoma, šiems žaismingiems aksesuarams reikia ir vietos, todėl jais pasidomėkite, kai bus įsigyti pagrindiniai vaiko kambario baldai, ir tikriausiai, svarbiausi iš jų – vaikiškos lovos.

vaikiski baldai vaikiskos lovytes

Vaikiškos lovos mažylio poreikiams ir pomėgiams

Vaikai labai daug laiko praleidžia miegodami, todėl jų lovos turėtų būti patogios, pakankamai erdvios. Mūsų siūlomi šie baldai mažiesiems:

 • dviaukštės lovos;
 • dviaukštės lovos su spinta ir rašomuoju stalu;
 • vienvietės vaikiškos lovos;
 • dvivietės ištraukiamos lovos;
 • lovos vaikams nameliai;
 • lovos – mašinos.

Mūsų dviaukštės lovos pagamintos iš tvirto korpuso, labai kokybiškų medienos drožlių plokščių. Papildomai pridedame čiužinius, kuriuos galite patys pasirinkti. Vaikų sveikatai ir geram miegui labai tinka čiužiniai su grikių-kokoso putomis. Kokoso pluoštas turi antialerginių savybių, užtikrina gerą vėdinimą, todėl pagerina miego kokybę. Grikių pluošte esantys taninai apsaugo ir gydo stuburą nuo traumų, skausmų, juose nesiveisia dulkių erkutės. Vaikiškos lovos su puikios kokybės čiužiniu suteiks ramesnį miegą jūsų mažyliams.

Dviaukštė lova su integruota spinta ir rašomuoju stalu būtų geras sprendimas, norint sutaupyti vietos kambaryje. Augantiems vaikams ypač svarbu turėti pakankamai erdvės pajudėti, išlieti savo energiją.

Vaikams, kurie bijo aukščio ar tiesiog nepatinka toks dviejų aukštų baldas, siūlome kitą pasirinkimą – išskleidžiamas dvivietes lovas. Jos turi mažylius apsaugančias groteles, gali būti įvairių, žaismingų spalvų. Šios lovos vaikams dažniausiai turi dėžę patalynei ir susiskleidžia, todėl kambaryje užima ne daug vietos.

Lovos vaikams gali būti žaismingos ir tapti tam tikra mažylio žaidimo dalimi. Įsivaizduokite, kad kiekvieną vakarą vietoje žodžių: „Laikas eiti į lovytę“, jūs sakote: „Laikas eiti į savo namelį“, ar „Policijos mašina tave kviečia į naktinį reidą“. Tikrai taip galėtumėte raginti savo atžalas ruoštis miegui, jeigu įsigytumėte mūsų vaikiškas lovas – namelius ar mašinas.

Mūsų lovos žavios dar ir tuo, kad galima pasirinkti iš kelių ar daugiau spalvų, todėl jūs šiuos vaiko kambario baldus lengvai pritaikysite prie bendro interjero. Žinoma, viena iš vyraujančių spalvų yra balta, kuri suteikia erdvei dar daugiau šviesos, tačiau rasite ir rožinės, žalios, mėlynos, violetinės spalvos lovų vaikams.